Logopeda i neurologopeda Warszawa

Dziecko u logopedy Jestem doświadczonym logopedą i neurologopedą. Pracuję w przedszkolu, a także prowadzę własną praktykę zawodową. Zapraszam na diagnozę i terapię logopedyczną dzieci, młodzież i dorosłych. Skutecznie i profesjonalnie pomogę w usunięciu wad mowy i artykulacji. Wystawię opinię logopedyczną.

Mowa jest niezwykle ważnym aspektem umożliwiającym komunikację międzyludzką. Z tego względu warto zadbać o nią już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Wczesne postawienie odpowiedniej diagnozy i podjęcie działań terapeutycznych sprawi, że Dziecko nie będzie mieć problemów z artykulacją, a co za tym idzie – jego porozumiewanie się z rówieśnikami i rodziną będzie łatwe i przyjemne. Młodzież i dorośli również mogą na każdym etapie życia starać się pracować nad jakością swojej wymowy. Wystarczy odpowiednia motywacja, chęć pracy nad sobą i naprawdę można wiele osiągnąć.

Każdą swoją pracę z Pacjentem rozpoczynam od zebrania obszernego wywiadu, postawienia właściwej diagnozy, a następnie wdrożenia indywidualnego programu terapeutycznego zawierającego odpowiednio dobrane, wyselekcjonowane ćwiczenia. Podczas zajęć ćwiczymy wspólnie, a następnie, jeśli jest to konieczne Pacjent dostaje niezbędny zestaw ćwiczeń do samodzielnej pracy w domu. Zajęcia logopedyczne prowadzę w swoim gabinecie na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej 8B m 33.

Moje atuty:

  • Bardzo dobry kontakt, życzliwe podejście, miła atmosfera podczas zajęć
  • Liczne pomoce logopedyczne
  • Korekcja różnego rodzaju wad mowy i artykulacji: seplenienie, reranie, kappacyzm, gammacyzm, dysfagia, afazja, opóźniony rozwój mowy, giełkot, jąkanie i inne
  • Wystawianie opinii neurologopedycznych
  • Dni i godziny terapii do ustalenia.
Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń pod numer 603 190 005 lub wyślij swoje zapytanie na email.

1. Logopeda - wprowadzenie

2. Logopeda Karolina Napierała - o mnie

3. Głoska "r"